O mnie

Aleksander Wójtowicz

Właściciel


Odkąd tylko pamiętam, myślistwo jest całym moim życiem, pasją, dla której nie ma znaczenia narodowość, pozycja społeczna ani poglądy polityczne. Kultywowanie tradycji zaszczepionej w nas przez naszych przodków oraz przekazywanie jej z pokolenia na pokolenie jest naszym obowiązkiem.

Pewnego razu odwiedziłem znajomego, który zajmuje się szyciem garniturów myśliwskich. Przypadkowo dowiedziałem się od niego, że mimo dobrych chęci, w procesie szycia, zmuszony jest do wykorzystywania plastikowych guzików imitujących poroże, zamiast tradycyjnych. Oryginalne guziki okazały się produktem stosunkowo deficytowym, a jeśli już się pojawiały, to cena za nie, dla wielu była zaporowa. Postanowiłem, że chcę zmienić ten stan rzeczy, gdyż moim zdaniem, żaden szanujący się myśliwy nie powinien być zmuszony do używania tandetnych podróbek.

Początkowo miałem obawy, czy w dzisiejszych czasach jest jeszcze miejsce na tradycję, czy produkty wykonane ręcznie mają szansę konkurować z tańszymi, plastikowymi podróbkami, ale nie zawiodłem się. Nadal wśród nas jest wielu pasjonatów, dla których w życiu nie tylko pieniądze są najważniejsze, a kultywowanie tradycji jest dla nich rzeczą bezcenną.

Obecnie, oprócz współpracy z zakładami krawieckimi, zajmujemy się również zaopatrywaniem sklepów myśliwskich. Będąc producentem naszych wyrobów, możemy zaproponować Państwu ceny, jakich próżno szukać u konkurencji, a wysoka jakość naszych wyrobów, z pewnością wpłynie na długą i owocną współpracę.