O mnie

Aleksander Wójtowicz

Właściciel


Odkąd tylko pamiętam, myślistwo jest całym moim życiem, pasją, która nie zna barier narodowości, pozycji społecznej ani przekonań politycznych. Kultywowanie tradycji, które zakorzeniły się w naszym dziedzictwie od pokoleń, jest naszym świętym obowiązkiem.

Pewnego razu odwiedziłem znajomego, który specjalizuje się w szyciu wyjątkowych garniturów myśliwskich. Przypadkiem odkryłem, że choć ma dobre chęci, to w procesie tworzenia tych niezwykłych dzieł, musi używać plastikowych guzików, które tylko imitują poroże, zamiast tradycyjnych, oryginalnych detali. Okazało się, że autentyczne guziki stały się rzadkością na rynku, a ich cena bywała nieprzystępna. Wtedy narodziła się we mnie idea, że nikt godny noszenia garnituru myśliwskiego nie powinien być zmuszony do korzystania z tandetnych substytutów.

Na początku nurtowały mnie wątpliwości, czy w dzisiejszych czasach istnieje jeszcze miejsce na tradycję, czy produkty tworzone ręcznie mają szansę konkurować z masowo produkowanymi, plastikowymi podróbkami. Jednak nie zawiodłem się. Nadal istnieje wśród nas wielu pasjonatów, dla których wartość kulturowa jest nieoceniona, a utrzymanie ducha tradycji jest jednym z najważniejszych celów.

W obecnej chwili, oprócz współpracy z renomowanymi zakładami krawieckimi, jesteśmy również dostawcą dla sklepów myśliwskich. Jako producent naszych wyrobów, jesteśmy w stanie zaoferować Państwu konkurencyjne ceny. Mamy nadzieję, że nasza oferta przyciągnie Państwa uwagę, a wysoka jakość naszych wyrobów przyczyni się do długotrwałej i owocnej współpracy.